АФІША НОВИНИ АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВИ СОЛIСТИ ВІДЕО ВАКАНСІЇ ПРО ФІЛАРМОНІЮ КОНТАКТИ
Благодійність
Тернопільська обласна філармонія внесла свою лепту у цей збір передавши виручені кошти з аукціону, який ми провели у рамках програми до міжнародного Дня музики «Вечір у філармонії», та стали першою філармонією, яка долучилась до збору Musicians Defend Ukraine. Фонду, який опікується потребами музикантів, які зараз захищають нас на фронті. Дякуємо усім, хто був з нами!
коментарі поширення опубліковано: 17 15:18:43/11/2023
Підтвердження про донат
У Міжнародний День музики, Тернопільська обласна філармонія зібрала шанувальників різних видів мистецтва на мистецькому проєкті «Вечір у філармонії». Під час заходу відбувся благодійний аукціон , на якому виставлялися на продаж картини художників нашого міста, а саме: Олега Кіналя, Олени Колєснік, Дмитра Рижака, Тараса Аркуші, Назара Тувакова, Арсена Груники, Наталії Шаповал та Оксани Ладної . Сума, яку вдалось зібрати на аукціоні становила 10 000 грн. Всі виручені кошти були передані в благодійний фонд Musicians Defend Ukraine, що підтримує діячів музичної індустрії під час війни. Дякуємо всім, хто долучився до благодійності.
коментарі поширення опубліковано: 17 14:59:15/11/2023
З Міжнародним Днем музики!
З Міжнародним Днем музики!
Щиро вітаємо усіх, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним і  неповторним мистецтвом! Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу!
коментарі поширення опубліковано: 01 10:16:18/10/2023
Зі святом!
Щиро вітаємо зі святом Покрови Пресвятої Богородиці , Днем захисника України та Днем Українського козацтва !
Козацька слава є нашою спільною національною гордістю та історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до Перемоги! В цей важливий для кожного з нас день, ми з вдячністю і шаною згадуємо захисників, які в ім’я миру боронять нашу Батьківщину і тих, хто всіляко підтримує нашу країну у цій боротьбі. Бажаємо всім міцного здоров’я, відваги, мужності, незламності духу та мирного неба! Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої України!
коментарі поширення опубліковано: 01 10:13:41/10/2023
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
І МОВУ ЇЇ СОЛОВ'ЇНУ.
коментарі поширення опубліковано: 24 10:32:28/08/2023
З Днем народження, Маестро!
Щиро вітаємо директора Тернопільської обласної філармонії народного артиста України, професора ЛЕМІШКУ Ярослава Петровича з Днем Народження!💐💐💐

Прийміть найтепліші вітання та побажання успіхів у всіх Ваших починаннях, міцного здоров'я, натхнення та Божої опіки!
Миру, добра, щастя, злагоди та благополуччя Вам і Вашій родині на довгі роки!
коментарі поширення опубліковано: 26 22:05:33/07/2023
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>