У Міжнародний День музики, Тернопільська обласна філармонія зібрала шанувальників різних видів мистецтва на мистецькому проєкті «Вечір у філармонії». Під час заходу відбувся благодійний аукціон , на якому виставлялися на продаж картини художників нашого міста, а саме: Олега Кіналя, Олени Колєснік, Дмитра Рижака, Тараса Аркуші, Назара Тувакова, Арсена Груники, Наталії Шаповал та Оксани Ладної . Сума, яку вдалось зібрати на аукціоні становила 10 000 грн. Всі виручені кошти були передані в благодійний фонд Musicians Defend Ukraine, що підтримує діячів музичної індустрії під час війни. Дякуємо всім, хто долучився до благодійності.