Адріана Онуфрійчук

У 1978 році закінчила відділення народних інструментів Тернопільського музичного училища імені С. Крушельницької (клас бандури). У цьому ж році розпочала творчу діяльність у Тернопільській обласній філармонії.

Працювала в різних колективах: лекторійній бригаді (солістка-вокалістка), ВІА «Дністер» (вокал), в ансамблі народного танцю «Надзбручанка» (артист розмовного жанру), в дуеті бандуристів та в ансамблі «Медобори» (вокал).

З 1984 по 2000 роки – артистка фольк-гурту «Ватрівчани». З цим колективом брала участь у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

У 1990 році у складі делегації ТОВ «Україна» була запрошена на святкування 70-річчя газети «Українські вісті» – Нью-Йорк (США), де відбувся сольний концерт (вокал, бандура) в Науковому Товаристві імені Т. Шевченка.

У 1991 році у складі творчої делегації товариства «Україна» була учасницею святкування сторіччя першопоселень українців у Південній Америці, яке проходило в Аргентині та Бразилії.

З 2000 року працює артисткою розмовного жанру та солісткою естрадно-симфонічного оркестру обласної філармонії. Вона є незмінною ведучою Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда», усіх загально-обласних мистецьких заходів.

Адріану Онуфрійчук вирізняють високий професіоналізм і добрий смак у відборі матеріалу. Кожен вихід артистки на сцену перетворюється на маленьку виставу, в якій все продумано як режисерсько так і виконавсько.

Особливо цінним є вміння імпровізувати, знаходити вихід у непередбачуваних ситуаціях, які іноді виникають на сцені.

У 2005 році артистка нагороджена Почесною відзнакою міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», а у 2006 році їй присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».