Оксана Малецька

Народилась у 1983 році. У 2007 році закінчила Львівську державну музичну академію імені М. Лисенка (клас викладача Лариси Кривоцюк). У цьому ж році була запрошена солісткою Тернопільської обласної філармонії.

У 2009 р. відбувся перший сольний концерт Оксани Малецької у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії.

У 2010 р. вокалістка гастролювала у Франції та Польщі.

У 2011 р. – другий сольний концерт. У цьому ж році відбулась гастрольна поїздка Оксани разом з тернопільським симфонічним оркестром у Польщі.

Широка та різноманітна репертуарна палітра – це арії з опер і оперет, романси українських та зарубіжних композиторів, а також народні пісні. Оксана Малецька співпрацює з такими колективами філармонії як академічний симфонічний оркестр, камерний оркестр, академічний камерний хор, оркестр академічного ансамблю танцю «Надзбручанка».

Вокалістка володіє блискучим сопрано, яке здатне передати відтінки від найвищого щастя до глибокого трагізму, при всьому демонструючи надзвичайний професіоналізм і талант.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №335/2020 від 21 серпня 2020 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм артистці-вокалістці Тернопільської обласної філармонії МАЛЕЦЬКІЙ Оксані Миколаївні присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ».