Марія Лемішка

 Лемішка Марія Ярославівна народилася в Тернополі, у 1991р. У 2015р.     закінчила Київську музичну Академію ім.П.І.Чайковського та отримала кваліфікацію   Магістр музичного мистецтва.

    З вересня 2015р. по червень 2017 викладала хорове диригування у   Тернопільському музичному коледжі ім.С.Крушельницької.

    У Тернопільській обласній філармоніі Марія Лемішка працює з лютого 2016р.,   поєднуючи хорову та сольну творчу діяльність. За час роботи виконала чимало   сольних партій у складі академічного камерного хору «Бревіс», демонструючи   високу майстерність.

    З 2021 року працює у філармонії як солістка-вокалістка. .ЇЇ м’яке ліричне сопрано   захоплює, а особливий, теплий тембр не залишає байдужим жодного слухача.   Основою творчості співачки є виконання творів українських композиторів. У   репертуарі солістки – українські пісні та романси відомих авторів, серед яких твори   А. Кос-Анатольського, О. Білаша, І. Поклада, В.Івасюка, О. Веселовського та інші.

    Як солістка філармоніі гастролювала містами України та за кордоном.

  Марія нагороджена дипломом ІІІ ступеню на Міжнародному вокальному фестивалі   ім. Дж. Гершвіна (Польща 2019р.), а у 2021 році стала володарем Гран-Прі   всеукраїнського вокального ( онлайн) конкурсу «Незабутня Квітка Цісик».

За активну концертну діяльність, особистий внесок в організацію культ-просвітницьких заходів в музичному училищі та місті удостоєна подякою ТМУ ім. С.Крушельницької .

За вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток Тернопільського краю неодноразово нагороджена грамотами Тернопільської обласної ради.