Вікторія Мищій

Народилася у мальовничо-пісенному подільському краї – Хмельниччині.

Співачка полюбила українську пісню з дитинства. Неодноразово отримувала перемогу в обласних оглядах-конкурсах самодіяльної художньої творчості.

Музичному освіту отримала у Хмельницькому музичному училищі (2000 – 2004 рр.) та на музичному факультеті Кам’янець-Подільського національного педагогічного університету (2005 – 2007 рр.). Впродовж навчання співпрацювала із оркестрами танцювальних ансамблів «Горлиця» та «Кам’янчанка».

У 2008 р. стала лауреатом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда» (м. Зборів).

Пісенну діяльність поєднує з педагогічною роботою, плекаючи в молоді любов до народних пісень та збереження українських традицій. У 2014 р. Вікторія стала переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва».

Творчий репертуар виконавиці складають українські народні та пісні сучасних композиторів. Вікторія співає у супроводі оркестру академічного ансамблю танцю «Надзбручанка» та акапельно.

Як справжня патріотка Вікторія Мищій береже та популяризує українську народну пісню, акумулює у творчому доробку стародавні національні традиції та відроджує обрядове багатство України.