Наталія Лемішка

Народилась на Львівщині у селі Наконечне Яворівського району. Любов до співу привила мама, котра і привела дівчинку до музичної школи (у клас бандури).

У 1977 р. вступає до Дрогобицького державного музичного училища по спеціальності народні інструменти (бандура). Але вже тоді відчуває, що хоче навчатись і акторської гри, тому в 1983 р. вступає до Київської консерваторії імені П. Чайковського по спеціальності актор музичної комедії (клас професора З. Христич).

Після навчання їде до Тернопільського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, де працює солісткою-вокалісткою і одночасно співає на сцені Тернопільської обласної філармонії.

У 2002 році присвоєно звання заслуженої артистки України, а в 2014 році – народної артистки України. ЇЇ репертуар складають шедеври світової та вітчизняної вокальної музики, а саме: арії з опер Дж. Верді, Г. Доніцетті, Дж. Пуччіні, М. Глінки, М. Римського-Корсакова, М. Лисенка, а також романси та українські народні пісні.

Бездоганне відчуття стилю композитора, вміння творити яскраві образи, артистизм – все це робить концерти за участю Наталі Лемішки неповторними, вони стають справжніми мистецькими подіями.