ВІТАЄМО!

25 років тому у нашому файному місті Тернопіль народилася чудова пісня «Вставай, Сонце», авторства нашого земляка – тернополянина, відомого українського співака, композитора, заслуженого артиста України Андрія Підлужного. Вона підкорила своїм змістом і мелодикою всю Україну та стала відомою далеко за її межами. Ця пісня, народжена у молодій державі в 1993 році, була включена до проекту «25 пісень Незалежності», як одна з найкращих.

З нагоди ювілею пісні «Вставай, Сонце» автором твору було ініційовано проведення однойменного культурно-мистецького фестивалю.

25 березня 2019 року в Тернопільському торгівельно-розважальному центрі «Подоляни» відбувся заключний етап обласного патріотичного культурно-мистецького фестивалю «Вставай, Сонце».

Під час фестивалю було встановлено Рекорд України з наймасовішого виконання пісні «Вставай, Сонце» – її одночасно виконали 1550 осіб. Представниця Книги Рекордів України вручила Андрію Підлужному сертифікат про встановлення рекорду.

Переможці фестивалю отримали нагороди з рук Президента України – Петра Олексійовича Порошенка. А режисер Іван Ясній та головний диригент академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії Мирослав Кріль – нагрудні знаки «Гордість Тернопілля».

 

Колектив філармонії щиро вітає Мирослава Михайловича і бажає йому наснаги та творчих успіхів!

Дата публікації: 26 березня

Інші новини