ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ – ДІЯЧАМ КУЛЬТУРИ

Посол України в Йорданії вручив почесні грамоти діячам культури

 

У приміщенні дипустанови посол України Сергій Пасько вручив почесні грамоти Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві завідувачу навчально-методичного кабінету навчальних закладів культури і мистецтв комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільського обласного методичного центру народної творчості» Управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації Зіновію Гірняку та заслуженому артисту України, керівнику академічного ансамблю народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії Мирославу Бабчуку за вагомий внесок у розвиток українсько-йорданських відносин, популяризацію української культури і традицій, активну життєву позицію, патріотизм та плідну співпрацю з Посольством України в Аммані.

У 2016 році з нагоди 25-ї річниці Незалежності України Зіновій Гірняк організував візит колективу академічного ансамблю народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії до Йорданії. З 27 серпня по 3 вересня колектив виступив з концертами у древніх римських театрах в Аммані та Джераші, на урочистому прийнятті в готелі «Марріотт», а також в готелі «Мовенпік», що знаходиться на березі Мертвого моря та у греко-православній школі в місті Мадаба.

У високопрофесійному виконанні української народної музики, пісні і танцю та пісень народів світу, колектив показав майстерність та багатогранність культури і мистецтва України, що зміцнює дружбу народів світу на землі. А живий контакт з публікою перетворив їх концерти на незабутнє свято українського фольклору.

Дата публікації: 21 червня

Інші новини