Вокальне тріо «Солов’ї Галичини»

Вокальне тріо у складі Надії Татарчук, Наталії Бойко та Оксани Лісовець було створено у 1997 році з випускниць музичного факультету Тернопільського Державного педагогічного університету. Мистецьким керівником колективу є народний артист України Богдан Іваноньків.

Три колоритні голоси: лірико-колоратурне, ліричне та меццо-сопрано красивого тембру і широкого діапазону зачаровують слухача своєю музичною витонченістю, душевністю та глибоким відчуттям образу і змісту пісні. Вокальним тріо створено ряд цікавих сольних програм.

Перший сольний концерт відбувся у 2001 році. До нього увійшли твори зарубіжних та вітчизняних композиторів, обробки українських народних пісень Програма «Любимо землю свою» 2002 року складалася з творів вітчизняних композиторів С. Людкевича, М. Лисенка, О. Білаша, А. Кос-Анатольського, П. Майбороди, Б. Фільц, обробок українських народних пісень, та включала в себе презентацію першого СD тріо під однойменною назвою «Любимо землю свою», до якого увійшли двадцять кращих зразків народної пісні та твори вітчизняних композиторів.

У програмі «Затремтіли струни у душі моїй» 2004 року вагоме місце посіли твори зарубіжних композиторів Ж. П’єрне, Дж. Россіні, А. Дворжака, Ж. Оффенбаха, К. Сен-Санса. У 2005 році одночасно з презентацією диску «Як я си заспівам трьома голосами», була представлена однойменна програма лемківських пісень.

Колектив брав участь та став переможцем лемківських фестивалів: «Лемківська Ватра» 2004 р., «Лемківська Ватра» 2005 р. (с. Ждиня, Польща); VII-ий Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» (м. Монастириськ, Тернопільської області – 2005 р., 2006р.), був відзначений на святі української культури «Над Ославою» (м. Мокре, Польща – 2004, 2005 рр.). Колектив є дипломантом Міжнародного хорового фестивалю «Тернопільська зоринка – 2005» та учасником фестивалю етнічної музики у Венеції (Італія, 2005р.).

Тріо «Солов’ї Галичини» виступали з сольною програмою в проекті «Музичні вечори» в Андріївській церкві, брали участь у творчому звіті області в Національному Палаці культури «Україна» (Київ, 2001 р.), у звіті обласної філармонії та фестинах «Лемківська сюїта» в Національній філармонії України. У 2006 р. колектив виступав в Маріїнському Палаці на зустрічі Президентів України та Польщі. У 2007 р. «Солов’ї Галичини» брали участь у концерті в рамках щорічної зустрічі Президента України з дипломатичним корпусом в Маріїнському Палаці у місті Києві.

Пісні у виконанні вокального тріо «Солов’ї Галичини»  здатні подарувати великий душевний заряд кожному, хто їх слухає.