Камерний оркестр

 Камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії був заснований у 2001 році. Першим художнім керівником та диригентом був випускник Львівської музичної академії імені М. Лисенка Сергій Черняк.

Це молодіжний колектив, у складі якого працюють випускники вищих навчальних закладів України: Львова, Харкова, Донецька, Тернополя, Рівного.

Широкий творчий діапазон дозволяє оркестру охопити найрізноманітнішу тематику творів, написаних для різних стилів, жанрів та епох.

Колектив плідно співпрацює з відомими виконавцями і музикантами України та Західної Європи. З ним співпрацювали: Мирослав Скорик – Герой України, народний артист України, лауреат премії імені Т. Г. Шевченка, композитор, музикознавець і диригент; Остап Шутко – стипендіат президента України, королеви Іспанії та ЮНЕСКО (скрипка);

В’ячеслав Зубков – переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів (ф-но);

Назар Пилатюк – лауреат міжнародних конкурсів (скрипка);

Ніку Міцней – лауреат Всеукраїнських конкурсів та міжнародного фестивалю «Моцартіні» (диригент);

Надія Кулик – заслужений працівник культури (бандура);

Сергій Болотний – скрипаль (Відень);

Карл Немечек – трубач зі світовим іменем (Німеччина) та ін.

Колектив веде насичене творче життя, концертуючи як по Україні, так і за її межами. Вони гастролювали у Франції, Німеччині, Польщі, Люксембурзі.

На даний час оркестром керує випускник Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Олена Єфремова (клас народного артиста України, професора Здоренка Віктора Михайловича).